Kurumsal Satış / Matraş

Kurumsal Satış

Matraş Kurumsal Ürün Satışı ile Özel Günlerinizi Daha Özel Kılıyor!

Çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve müşterilerinize özel günlerde şıklığı ile dikkat çeken Matraş ürünlerini hediye edebilirsiniz. Matraş deri, sektördeki 75 yıllık tecrübesi ile kaliteli ve zengin bir ürün seçkisini sizlerle buluşturuyor. Deri kalitesiyle sektörün önde gelen markası Matraş, ayrıcalıklı hediyeleri ile de kurumsal hediye arayışınızı kolaylaştırıyor.

Matraş ürün yelpazesindeki tüm ürünler 1. Sınıf gerçek deri kalitesi, rahatlığı ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Marka kimliğini sektörde lider konuma yükselten deri kalitesi ve güçlü tasarımları firmanıza özel hizmetler ile çalısanlarınızla buluşturmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Satışta Firmanıza Özel Hizmetler Sunuyoruz.

Matraş kalitesini iş ortaklarınıza, çalışanlarınıza ve müşterilerinize yaşatmak isterseniz kurumsal satış avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kurumsal satış destek ekibimiz birinci sınıf deri ürün ve hediye seçeneklerini ihtiyacınıza uygun öneriler ile sizi ofisinizde ziyaret ederek sunabilir. Veya sizleri merkezimizde ağırlayarak Matraş’ın prestijli ürünleri ile tanıştırmaktan mutluluk duyarız.

Kurumsal satış ürünlerimizi, ister özel günler için seçkin bir hediye isterseniz de çalışanlarınıza yan hak veya ödüllendirme seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Kurumsal Satış Hizmetlerimiz:

Matraş ayrıcalığını çalışanlarınıza yaşatmak için birden fazla çözüm ile sunduğumuz kurumsal satış hizmetlerimizden aşağıdaki alanlarda yararlanabilirsiniz. Özel fiyat tekliflerimiz ile de firmanıza avantaj sağlayabilirsiniz.

  • Özel Günler için Hazırlanan Şık Tasarımlı Hediye Paketleri

Cüzdandan ayakkabıya, çantadan giyime, aksesuar setlerinden hediye kartına kadar seçeceğiniz tüm ürünlerde hediyelerinizi şık tasarımlı kutularda hazırlayarak paketliyoruz.

  • Hediye Kartları

Online mağazamızda kullanabileceğiniz hediye kartları ile alışverislerinizi keyifle yapma ayrıcalığını sunuyoruz.

  • Yılbaşı ve Bayram Hediyeleri

Sevdiklerinizi Yılbaşı ve bayram gibi özel günlerde mutlu etmek için de en doğru adres zevkli ürünleri ile Matraş! Çalışanlarınıza ve müşterilerinize Matraş şıklığını hediye ederek unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.

  • Kurum Logolu Özel Tasarlanmış Ürünler

Kurumsal firmalar için kurum logolu özel tasarlanmış ürünler Matraş şıklığı ile birleşiyor. Matraş şıklığını kişiselleştirerek sevdiklerinize sunmak isterseniz kurum logolu özel tasarım ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Matraş Kurumsal Satış Fırsatlarıyla Her Zaman Yanınızda

1947 yılından bugüne 75 yıllık bir tecrübe ile kaliteye imza atan ürünlerimizi firmanıza özel bir hizmet ile çalışanlarınız ve müşterilerinizle buluşturmanın gururunu yaşamaktayız.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Matraş Kurumsal Satış;

Kurumsal sipariş taleplerinizi "[email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz. Kurumsal müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaktır. 

 

Gökhan Çınar

Tel: +90 212 474 25 56

GSM: +90 537 310 60 29

E-posta: [email protected]

 

Selda Saray

Tel: +90 212 474 25 56

GSM: +90 532 205 47 05

E-posta: selda@mtrderi.com